Menu

OFERUJEMY

noclegi i wyżywienie

Sympatyczna obsługa czeka na Ciebie

NOCLEGI

Noclegi w funkcjonalnie urządzonych pokojach 1-osobowych, 2-osobowych, 3-osobowych oraz 4-osobowych. Gwarantujemy przyjemną atmosferę. To doskonała propozycja dla gości indywidualnych, jak i dla firm.

POSIŁKI W RESTAURACJI "PANORAMA"

Pełne wyżywienie do wyboru według życzenia gości. Śniadania, obiady oraz uroczyste kolacje przygotowuje Restauracja Panorama. Kuchnia polska - domowa i regionalna, z naturalnych produktów, bez chemii.

IMPREZY INTEGRACYJNE / SZKOLENIA

Organizujemy spotkania integracyjno-szkoleniowe, narady i konferencje. Przygotowujemy pobyty letnie i zimowe dla indywidualnych klientów oraz grup zorganizowanych. Zorganizujemy również grill, ognisko, grzybobranie, wędkowanie, plenery plastyczne czy obozy sportowe, ruską banię lub rejsy gondolą.

PRZYJĘCIA OKAZJONALNE

Restauracja Panorama przygotowuje małe i duże przyjęcia okazjonalne. Wydajemy małe i duże imprezy, np. komunie, chrzciny, imieniny, urodziny czy rocznice. Ceny i menu do indywidualnych ustaleń.

GALERIA OBRAZÓW

Na ścianach naszej restauracji znajdziecie Państwo niesamowite obrazy Państwa Anny Miszalskiej-Gąsienica oraz Jerzego Miszalskiego. Galeria pod nazwą Podlaskie „krajobrazy zaśpiewne” jest również na sprzedaż.

ZWIERZAKOM MÓWIMY TAK

Nasz lokal jest przyjazny zwierzętom. Nie musisz już zostawiać swojego pupila w domu lub hotelu dla zwierząt. Zabierz go ze sobą.

PROMOCYJNE NOCLEGI W SEZONIE ZIMOWYM

Do końca marca obowiązują zimowe obniżki na noclegi. Skorzystaj ze świeżego powietrza. Ucieknij przed miejskim smogiem. Noclegi od 30 zł. Oferta dotyczy klientów indywidualnych.

POZNAJ BLIŻEJ

MIELNIK I OKOLICE

TO WARTO ZOBACZYĆ

RUINY KOŚCIOŁA ZAMKOWEGO

Ruiny kościoła znajdują się u podnóża grodziska. Kościół ufundowany został prawdopodobnie przez Wielkiego Księcia Witolda w 1420 roku. Zarówno z kościołem jak i ze wzgórzem na którym jest położony, krąży w okolicy mnóstwo legend.

ODKRYWKOWA KOPALNIA KREDY

Odkrywkowa kopalnia kredy jest jedyną tego typu kopalnią czynną obecnie w Polsce.

WZGÓRZE ZAMKOWE Z GRODZISKIEM

Góra zamkowa z grodziskiem z XI-XII wieku i dobrze widoczną fosą wznosi się 80 m nad poziom rzeki Bug. Na jego stokach zachowane są fragmenty murów z kamieni polnych. Jest to pamiątka po stojącym tam niegdyś zamku.

KOŚCIÓŁ P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

Kościół jest jednym z nielicznych zabytków, które zachowały się po II wojnie światowej. Zbudowany został w 1913 roku, usytuowany na wzgórzu przy głównej ulicy Brzeskiej.

POLECAMY

DODATKOWE ATRAKCJE

WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI TURYSTYCZNYMI, PROWADZIMY GALERIĘ OBRAZÓW

KONTAKT

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.